Заспинний колчан Ergo Premium,

Заспинний колчан Ergo Premium,

bq_bht

Новий товар

Передзамовлення. Відтінок виробу на екрані може відрізнятися від реального

249,00€

Інформація

Компанія Fletcher пропонує Вашій увазі ергономічні шкіряні колчани (сагайдаки) ручної роботи від відомого на міжнародному рівні бренду Lucky Leather.

Ергономічний колчан – сучасне рішення, результат практичних експериментів у цьому напрямку, оснований на багаторічному досвіді професійних стрільців. Через свою форму цей сагайдак максимально комфортно розташований на спині, так що Ви його не відчуваєте. Рухаючись лісом, беручи участь у динамічній або інстинктивній стрільбі, а також на полюванні, колчан дає Вам можливість комфортно закладати та діставати стріли з нього, не відчуваючи дискомфорту. Найголовніший плюс – це те, що сагайдак не деформується при нахилах спини стрільця, що зберігає стріли рівними і не згинає їх об спину.

Завищена стінка колчана виконує роль опори для закладання стріл не дивлячись, також притримує їх усередині та не дає випасти при нахилах спини стрільця, а також позбавляє зайвого шуму стріл у сагайдаку.

Система ременів дозволить оптимально налаштувати колчан під Вас, а карабін дасть можливість знімати й одягати сагайдак за лічені секунди, як рюкзак.

Колчан виготовляється з використанням натуральної шкіри й якісної фурнітури, а також 100% ручної праці, що гарантує абсолютну індивідуальність.

Reviews

Monday 13 January 2020 19.21
Back Quiver Ergo Premium

It's been an exciting day today. I've been on holiday for a week and have arrived back home knowing that my new back quiver has arrived in the post. Made by the very talented master in kiev. hand made in italian leather to my colour choice and with a matching arm guard. i've been saving up for a while to buy one of these beauties ever since seeing them on the fb pages of the world traditional archery federation in the ukraine. can't wait for the weekend to try it out!

  Write your review!

  Write a review

  Заспинний колчан Ergo Premium,

  Заспинний колчан Ergo Premium,

  Заспинний колчан Ergo Premium, професійний колчан зі шкіри, ручна робота. Для динамічної або інстинктивної стрільби, а також для полювання.

  Аксесуари

  У цій категорії 5 товарів: