Угорський лук "Hoder" Преміум

Угорський лук "Hoder" Преміум

hb_hdr_prm

Новий товар

335,00€

Інформація

З гордістю представляємо вам угорський лук "Hoder" Преміум - сучасну адаптацію історичного угорського лука від українського виробника KadysBows, яка втілила в собі ідеали ручної праці та високої якості. Цю модель оцінять не тільки підготовлені стрільці, а й лучники-початківці. "Ходер" може стати вірним другом як на тренуваннях, так і на турнірах або змаганнях.

Головна особливість цієї форми лука - це рівномірне наростання сили натягу та стабільність при стрільбі, що за відчуттями нагадує класичний довгий лук, але при цьому, через висоту ріжків і рекурсив, має вищу початкову швидкість вильоту стріли. За рахунок цього можна стріляти швидко і далеко з лука з більш легкої силою натягу. Лук невибагливий до техніки лучника і має подвійну перевагу - з нього можна комфортно стріляти як середземноморським хватом (3 пальці), так і східним хватом кільцем. Невеликі розміри дозволять з легкістю скористатися луком в кінній стрільбі.

Угорський лук "Hoder" Преміум може бути виконаний із екзотичної породи деревини та/або з інкрустацією, додатковою обробкою або мати розбірну конструкцію.

Довжина: 61"

Сила: 30-60# (28")

MAX розтяг: 36-31"

BH: 6"

Reviews

Tuesday 7 January 2020 22.03
Отличный лук!

Выбрал именно этот лук и не жалею! Лук полностью соответствует описанию. Из него действительно удобно стрелять двумя видами хвата. Спасибо магазину за быструю доставку!

  Write your review!

  Write a review

  Угорський лук "Hoder" Преміум

  Угорський лук "Hoder" Преміум

  Угорський лук "Hoder" Преміум дозволяє стріляти швидко і далеко з лука з більш легкої силою натягу як середземноморським хватом, так і східним хватом кільцем.

  Аксесуари

  У цій категорії 8 товарів: