Корейський лук "Heburu" Преміум

Корейський лук "Heburu" Преміум

kb_hbr_prm

Новий товар

265,00€

Інформація

Пропонуємо вашій увазі корейський лук "Heburu" Преміум - сучасну адаптацію історичного корейського лука від українського виробника KadysBows, яка втілює в собі ідеали ручної праці та високої якості. Модель оцінять не тільки підготовлені стрільці, а й лучники-початківці. "Хебуру" стане вірним другом як на тренуваннях, так і на турнірах і змаганнях.

Головна особливість цієї форми лука - це пластичність і висока рекурсивність, що дозволяє отримати вищу початкову швидкість вильоту стріли, за рахунок чого можна стріляти швидко і далеко. Це один із найшвидших луків. Він вимагає
наявності базової техніки стрільби з рекурсивних луків. Можливе використання середземноморської техніки хвату, але через
гострий кут тятиви при витягу комфортно буде стріляти тільки 2-ма пальцями. Рекомендована техніка стрільби для цього лука - східна з використанням кільця. Невеликі розміри дозволять з легкістю скористатися луком в кінній стрільбі.

Корейський лук "Heburu" Преміум може бути виконаний із екзотичної породи деревини та/або з інкрустацією, додатковою обробкою або мати розбірну конструкцію.

Довжина: 52"

Сила: 20-50# (28")

MAX розтяг: 34-29"

BH: 6"

Reviews

Write a review

Корейський лук "Heburu" Преміум

Корейський лук "Heburu" Преміум

Корейський лук "Heburu" Преміум від KadysBows - один із найшвидших луків, сучасна адаптація історичного корейського лука.

Аксесуари

У цій категорії 8 товарів: